З днем студента!

Шановні студенти!

Колектив кафедри електромеханічних та комп’ютерних систем вітає вас з міжнародним днем студента!

   Нехай ваша цікавість у пізнанні нового ніколи не згасне. Відкривайте для себе нові кордони знань і горизонти успіхів, не зупиняйтесь на досягнутому, ставте собі нові цілі та сміливо підкорюйте нові вершини. Завжди вірте у свої сили. Великих вам прагнень і цікавих відкриттів, ніколи не втрачайте інтересу до всього нового й невідомого. Захоплюючої вам подорожі по світу знань!

ІV Наукова-практична конференція з міжнародною участю «СТУДЕНТИ ТА МОЛОДЬ – ДЛЯ МАЙБУТНЬОГО КРАЇНИ»

     30 жовтня 2019 року у Навчально-науковому професійно-педагогічному інституті Української інженерно-педагогічної академії (м. Бахмут) відбулась ІV Наукова-практична конференція з міжнародною участю «Студенти та молодь – для майбутнього країни».

     На кафедрі електромеханічних та комп’ютерних систем пройшло засідання політехнічної секції, в ході роботи якої були розглянуті особливості розвитку сонячної енергетики в Україні, проблеми захисту інформації сучасних комп’ютерних мереж організації, застосування нейронечітких технологій в комп’ютерно-інтегрованому виробництві та багато інших цікавих тем.

     За результатами доповідей усіх учасників було нагороджено почесними грамотами та цінними призами.

I місце – Роговенко Д. О., студент групи БД-К17 ННППІ УІПА (м. Бахмут) за доповідь «Доповнена реальність, як іноваційна модель збільшення цільової аудиторії» (науковий керівник: ст. викладач Булгакова І.В.)

II місце – Созоненко А.Н., студентка групи 2-Е-489 Бахмутського коллледжу транспортної інфраструктури за доповідь «Шляхи ефективного впровадження новітніх технологій на заняттях з фізики» (науковий керівник: викладач вищой категорії Соловйова О.Ю.)

III місце – Шахова Л.С., студентка групи БД-К18мг ННППІ УІПА (м. Бахмут) за доповідь «Використання краудфандінгу для підтримки суспільно-громадських стартапів» (науковий керівник: к.ф.-м.н., доц. Нефьодова І.В.)

     Вітаємо всіх учасників та переможців і бажаємо подальшої плідної наукової роботи!

Отримай грант на навчання за цікаву та корисну інформацію! Оплата контракту у твоєму ВНЗ!

     Студенти контрактної форми навчання мають цікаву можливість позмагатись за отримання грошового гранту на навчання – 30 000 гривень.

     Для участі студентам необхідно підготувати відповідну роботу за обраною темою та опублікувати на сайті свого ВНЗ, в особистому блозі або на власній сторінці в соцмережі. Якщо не має можливості розмістити свою статтю будь-де, можливо надіслати свою роботу на електронну пошту (scholarship@gym-training.com)

     Роботи приймаються до 15 травня 2020 року. Оголошення результатів відбудеться 30 травня 2020 року.

     Більш детальна інформація та вимоги до матеріалів за посиланням: https://gym-training.com/ru-ua/scholarship-ua

Вітаємо зі святом весни!

Шановні студенти та викладачі!

Колектив кафедри електромеханічних та комп’ютерних систем вітає вас
з міжнародним жіночим днем 8 березня!

Бажаємо весни в душі, тепла і затишку в домі, гармонії, щастя і любові!

Захист магістрів

     З 10 по 21 грудня 2018 року на кафедрі електромеханічних та комп’ютерних систем проходили захисти магістерських робіт студентів зі спеціальностей:
015.10 Професійна освіта (Комп’ютерні технології);
015.20 Професійна освіта (Транспорт);
141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, спеціалізація «Електроенергетика»;
141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, спеціалізація «Електромеханічні системи автоматизації та електропривод». Read more