Захист кваліфікаційних робіт магістрів спеціальності 015.39 Професійна освіта (Цифрові технології)

     Кафедра Електромеханічних та комп’ютерних систем ННППІ УІПА (м. Бахмут) вітає перших магістрів спеціальності 015.39 Професійна освіта (Цифрові технології), освітньо-професійної програми «Професійна освіта. Комп’ютерні технології в управлінні та навчанні» з успішним захистом магістерських робіт.

   

  

     Всі представлені роботи змістовні та цікаві. Особливо хочемо відмітити  кваліфікаційну роботу «Професійна підготовка фахівців з цифрових технологій для викладання освітнього модулю «Веб-технології» у Державному навчальному закладі «Бахмутський центр професійно-технічної освіти», яку представив здобувач гр. БЗ-К21мг Іванов Олексій Володимирович. Сподіваємося, шо розроблені матеріали успішно будуть реалізовані у навчальному процесі ДНЗ «Бахмутський центр професійно-технічної освіти» при викладанні освітнього модулю «Веб-технології».

  

      Не менш цікавою виявилася робота здобувача гр. БД-К21мг Кравцова Артура Вячеславовича «Професійна підготовка фахівців з цифрових технологій до розв’язання задач математичного моделювання в PTC MathCad Prime у закладах вищої освіти».

  

     Бажаємо успіхів нашим здобувачам магістрам!

Відбувся державний іспит зі спеціальності у дистанційному форматі для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти на кафедрі ЕМКС

  07 травня 2022 року на кафедрі електромеханічних та комп’ютерних систем відбувся державний іспит зі спеціальності у дистанційному форматі для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти заочної форми навчання зі спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка (Електромеханічні системи автоматизації та електропривод).

   Державний іспит проводився дистанційно. Усі здобувачі освіти показали достатній рівень знань, змістовно відповідали на поставлені запитання, підтвердивши набуті знання та фахову майстерність.

   Кафедра електромеханічних та комп’ютерних систем вітає наших здобувачів освіти з успішним проходженням ще одного важливого етапу на шляху до одержання диплому!

Інформація щодо проведення державного іспиту для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка

Увага здобувачам другого (магістерського) рівня вищої освіти
спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка заочної форми здобуття освіти (гр. БЗ-П21мг)!

   7 травня 2022 року о 10:00 годині відбудеться державний іспит зі спеціальності у дистанційній формі. Посилання на підключення: https://meet.google.com/pvi-ynzh-zvm

  6 травня 2022 року о 15:00 годині відбудеться консультація щодо складання державного іспиту у дистанційній формі. Посилання на підключення: https://meet.google.com/pvi-ynzh-zvm

   Матеріали щодо підготовки до державного іспиту розміщені на сайті дистанційного навчання ННППІ УІПА (м. Бахмут) за посиланням: https://do.uipa.edu.ua/course/view.php?id=1856.

 До складання державного іспиту допускаються здобувачі освіти, які не мають заборгованостей (академічної та оплати за навчання).

  Здобувачам освіти, які з різних причин не зможуть бути присутні на іспиті, буде надана додаткова можливість його складання.

Науковий семінар «Нові інформаційні оператори в математичному моделюванні»

    21.04.2022 на базі кафедри інформаційних комп’ютерних технологій і математики УІПА та кафедри електромеханічних та комп’ютерних систем Навчально-наукового професійно-педагогічного інституту УІПА (м. Бахмут) проведено науковий семінар «Нові інформаційні оператори в математичному моделюванні». Учасниками семінару стали представники таких ЗВО як Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут», Харківський національний університет радіоелектроніки та Харківський національний автомобільно-дорожній університет.

    До уваги слухачів було представлено доповідь Лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки, доктора ф.-м. наук, професора, засновника теорії нових інформаційних операторів Литвина Олега Миколайовича.

     В обговоренні доповіді брали участь завідувачка кафедри ІКТіМ, доктор ф.-м. наук, професор Нечуйвітер Олеся Петрівна, Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, доктор ф.-м. наук, професор Литвин Олег Олегович, завідувачка кафедри вищої математики НТУ «ХПІ», доктор ф.-м. наук, професор Першина Юлія Ігорівна, професор кафедри прикладної математики ХНУРЕ, кандидат ф.-м. наук Литвин Олександра Григорівна, завідувачка кафедри електромеханічних та комп’ютерних систем НППІ кандидат ф.-м. наук, доцент Залужна Галина Володимирівна.

    До дискусії також долучилися керівник НППІ, кандидат технічних наук, доцент Коломієць Валерій Віталійович, заступник керівника НППІ, кандидат ф.-м. наук, доцент Нефьодова Інна Віталіївна, доцент кафедри вищої математики ХНАДУ, кандидат пед. наук Пташний Олег Дмитрович та асистент кафедри ІКТіМ Хурдей Євгенія Леонідівна.

Відбувся атестаційний екзамен у дистанційному форматі для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти

    16 квітня 2022 року на кафедрі електромеханічних та комп’ютерних систем відбувся атестаційний екзамен у дистанційному форматі для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти заочної форми навчання зі спеціальностей 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка та 151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології.
    Проведення атестаційного екзамену відбулося організовано. Здобувачі освіти успішно справилися із завданнями екзаменаційного білету, показали тверді професійні теоретичні і практичні знання. В результаті отримали позитивні оцінки. Тож є чим пишатися і тим, хто вчив, і тим, хто вчився!
    Кафедра електромеханічних та комп’ютерних систем вітає здобувачів освіти з успішною здачею атестаційного екзамену зі спеціальності та бажає подальших досягнень у здобутті обраної професії!

Інформація щодо проведення атестаційного екзамену для здобувачів випускних курсів інженерних спеціальностей

Увага здобувачам вищої освіти першого (бакалаврського) рівня
заочної форми здобуття освіти!

Спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка та спеціальності 151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології випускних курсів (гр. БЗ-Е17, БЗП-Е19, БЗ-А17, БЗП-А19)!

16 квітня 2022 року о 10-00 годині відбудеться атестаційний екзамен зі спеціальності у дистанційній формі. 

Матеріали щодо підготовки до атестаційного екзамену розміщені на сайті дистанційного навчання ННППІ УІПА (м. Бахмут) за адресою:
https://do.uipa.edu.ua/course/view.php?id=3135 для спец. 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка;
https://do.uipa.edu.ua/course/view.php?id=3136  для спец. 151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології. 

Консультація щодо складання атестаційного екзамену відбудеться 15 квітня 2022 р. о 14-00 год. за посиланням:
https://meet.google.com/pvi-ynzh-zvm для спец. 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка;
https://meet.google.com/sgw-srpv-rvk для спец. 151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології. 

Складання атестаційного екзамену 16 квітня 2022 р. о 10-00 год. у дистанційній формі відбудеться за посиланням:
https://meet.google.com/pvi-ynzh-zvm для спец. 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка;
https://meet.google.com/sgw-srpv-rvk для спец. 151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології. 

До складання атестаційного екзамену допускаються здобувачі освіти, які не мають заборгованостей (академічної та оплати за навчання).
Для здобувачів освіти, які з різних причин не зможуть бути присутні на екзамені, буде надана додаткова можливість складання атестаційного екзамену.

Колектив кафедри електромеханічних та комп’ютерних систем щіро вітає з Новим 2022 роком та Різдвом Христови

 Шановні колеги!
Вітаємо Вас з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим!
Новорічні свята – це завжди надії і сподівання, нові життєві задуми і бажання, новий крок у майбутнє.
Тож нехай 2022 рік буде щедрим на сповнені мрії, подолані рубежі й перешкоди, хай додасть він здоров’я і сил, творчого завзяття і снаги, професійних досягнень!
Прийдешній рік хай буде світлим, щасливим та мирним, а Різдво Христове наповнить серця любов’ю, надією і вірою!

 

Захист кваліфікаційних робіт здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти

    Протягом 11 – 17 грудня 2021 р. проходив захист кваліфікаційних робіт здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти денної та заочної форм навчання спеціальностей: 015.39 Професійна освіта (Цифрові технології) та 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка (Електромеханічні системи автоматизації та електропривод).

   Представлені роботи мали не лише наукове спрямування, а й практичну цінність, адже більшість студентів вже працюють за спеціальністю.. Тому в своїх роботах вони використовували реальні практичні матеріали та вже набутий досвід. Захист пройшов дуже цікаво, професійно та на високому рівні!

    Членами комісії із захисту було відмічено, що здобувачі вищої освіти демонструють глибокі знання з фахових дисциплін, набуті протягом навчання в інституті, науково-технічний рівень виконання кваліфікаційних робіт знаходиться на достатньо високому рівні.

    Викладачі та співробітники кафедри Електромеханічних та комп’ютерних систем щиро вітають здобувачів з успішним захистом кваліфікаційних робіт та бажають ефективно втілити отримані в інституті знання в своїй професійній діяльності!

    Від всієї душі бажаємо Вам поставити для себе нові цілі і сміливо рухатися до них, визначитися з подальшою діяльністю і неодмінно знайти своє місце в цьому житті.

Вітаємо Максима Сафонова з призначенням академічної стипендії Кабінету Міністрів України

     Вітаємо здобувача вищої освіти 4 курсу, групи БД-К18, спеціальності 015.10 Професійна освіта (Комп’ютерні технології) Сафонова Максима з призначенням академічної стипендії Кабінету Міністрів України на І семестр 2021/2022 навчального року!

       Бажаємо і надалі підкорювати нові вершини, мати незгасаючу жагу до знань та стрімко розвивати особистісний потенціал!

Розпорядження Кабінету Міністрів України від 2 грудня 2021 р. № 1573-р

Колектив кафедри пишається досягненнями своїх студентів!

Студенти кафедри ЕМКС долучились до Всеукраїнської акції “16 днів проти насильства”

     Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

     Період кампанії охоплює наступні важливі дати:

  • 25 листопада – Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок;
  • 1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом;
  • 2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством;
  • 3 грудня – Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями;
  • 5 грудня – Міжнародний день волонтера;
  • 6 грудня – Вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі;
  • 10 грудня – Міжнародний день прав людини.

     Студенти кафедри електромеханічних та комп’ютерних систем долучились до Всеукраїнської акції та створили відеоролік.