Випуск магістрів

18 січня відбувся випуск магістрів Навчально-наукового професійно-педагогічного інституту Української інженерно-педагогічної академії міста Бахмут. Кафедра електромеханічних та комп’ютерних систем в цьому році випустила 64 магістри. У цей святковий день на адресу випускників пролунало багато побажань від адміністрації та викладацького складу інституту!

Отримання дипломів — це ще одна сходинка вашого життя на яку Ви вже піднялись, та впевнено стоїте, далі Вас чекатимуть не менш важкі підйоми, та інколи, різкі повороти, але нехай міцний грунт, який сформувався за роки навчання допоможе вам міцно встояти та пройти всі перешкоди які будуть на вашому життєвому шляху!

Хочеться побажати Вам не втрачати амбіцій, наполегливості, енергії та з кожним днем лише примножувати їх, не втрачати віру в себе і свої можливості.

З Новим роком та Різдвом Христовим!

Шановні студенти та викладачі!

Колектив кафедри електромеханічних та комп’ютерних систем вітає вас
з Новим роком та Різдвом Христовим!

Щиро бажаємо вам усім, щоб рік прийдешній був успішним у навчанні та праці,
щедрим на щастя та любов, достаток і добро!

Здоров’я вам та вашим близьким, веселих і радісних новорічних та різдвяних свят.

Захист дипломних робіт магістрів

     З 7 по 16 грудня 2019 року на кафедрі електромеханічних та комп’ютерних систем проходили захисти магістерських робіт студентів зі спеціальностей:
015.10 Професійна освіта (Комп’ютерні технології);
015.20 Професійна освіта (Транспорт);
141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка (Електроенергетика);
141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка (Електромеханічні системи автоматизації та електропривод).

     Студенти підготували стислу доповідь, в якій коротко виклали основні результати своїх досліджень. На підкріплення доповіді були представлені наочні матеріали у вигляді яскравих презентацій. Під час захисту дипломних робіт більшість студентів дали вичерпні відповіді на запитання членів комісії та зауваження у відгуках та рецензіях. Членами комісії оцінено високий науковий рівень дипломних робіт та їх практичну цінність.

     Колектив кафедри щиро вітає своїх випускників з успішним захистом магістерських робіт та здобуттям відповідної кваліфікації. Бажаємо вам натхнення, наполегливості, невичерпної енергії, життєвої мудрості та успішного працевлаштування!!!

З днем студента!

Шановні студенти!

Колектив кафедри електромеханічних та комп’ютерних систем вітає вас з міжнародним днем студента!

   Нехай ваша цікавість у пізнанні нового ніколи не згасне. Відкривайте для себе нові кордони знань і горизонти успіхів, не зупиняйтесь на досягнутому, ставте собі нові цілі та сміливо підкорюйте нові вершини. Завжди вірте у свої сили. Великих вам прагнень і цікавих відкриттів, ніколи не втрачайте інтересу до всього нового й невідомого. Захоплюючої вам подорожі по світу знань!

ІV Наукова-практична конференція з міжнародною участю «СТУДЕНТИ ТА МОЛОДЬ – ДЛЯ МАЙБУТНЬОГО КРАЇНИ»

     30 жовтня 2019 року у Навчально-науковому професійно-педагогічному інституті Української інженерно-педагогічної академії (м. Бахмут) відбулась ІV Наукова-практична конференція з міжнародною участю «Студенти та молодь – для майбутнього країни».

     На кафедрі електромеханічних та комп’ютерних систем пройшло засідання політехнічної секції, в ході роботи якої були розглянуті особливості розвитку сонячної енергетики в Україні, проблеми захисту інформації сучасних комп’ютерних мереж організації, застосування нейронечітких технологій в комп’ютерно-інтегрованому виробництві та багато інших цікавих тем.

     За результатами доповідей усіх учасників було нагороджено почесними грамотами та цінними призами.

I місце – Роговенко Д. О., студент групи БД-К17 ННППІ УІПА (м. Бахмут) за доповідь «Доповнена реальність, як іноваційна модель збільшення цільової аудиторії» (науковий керівник: ст. викладач Булгакова І.В.)

II місце – Созоненко А.Н., студентка групи 2-Е-489 Бахмутського коллледжу транспортної інфраструктури за доповідь «Шляхи ефективного впровадження новітніх технологій на заняттях з фізики» (науковий керівник: викладач вищой категорії Соловйова О.Ю.)

III місце – Шахова Л.С., студентка групи БД-К18мг ННППІ УІПА (м. Бахмут) за доповідь «Використання краудфандінгу для підтримки суспільно-громадських стартапів» (науковий керівник: к.ф.-м.н., доц. Нефьодова І.В.)

     Вітаємо всіх учасників та переможців і бажаємо подальшої плідної наукової роботи!

Матеріали ІV Науково-практичної конференції «Студенти та молодь – для майбутнього країни» (Політехнічні науки)

Отримай грант на навчання за цікаву та корисну інформацію! Оплата контракту у твоєму ВНЗ!

     Студенти контрактної форми навчання мають цікаву можливість позмагатись за отримання грошового гранту на навчання – 30 000 гривень.

     Для участі студентам необхідно підготувати відповідну роботу за обраною темою та опублікувати на сайті свого ВНЗ, в особистому блозі або на власній сторінці в соцмережі. Якщо не має можливості розмістити свою статтю будь-де, можливо надіслати свою роботу на електронну пошту (scholarship@gym-training.com)

     Роботи приймаються до 15 травня 2020 року. Оголошення результатів відбудеться 30 травня 2020 року.

     Більш детальна інформація та вимоги до матеріалів за посиланням: https://gym-training.com/ru-ua/scholarship-ua

Вітаємо зі святом весни!

Шановні студенти та викладачі!

Колектив кафедри електромеханічних та комп’ютерних систем вітає вас
з міжнародним жіночим днем 8 березня!

Бажаємо весни в душі, тепла і затишку в домі, гармонії, щастя і любові!

Захист магістрів

     З 10 по 21 грудня 2018 року на кафедрі електромеханічних та комп’ютерних систем проходили захисти магістерських робіт студентів зі спеціальностей:
015.10 Професійна освіта (Комп’ютерні технології);
015.20 Професійна освіта (Транспорт);
141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, спеціалізація «Електроенергетика»;
141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, спеціалізація «Електромеханічні системи автоматизації та електропривод». Read more