V Міжнародна науково-практична конференція здобувачів вищої освіти та молодих учених «Студенти та молодь-для майбутнього країни»

    27 жовтня 2021р. на кафедрі електромеханічних та комп’ютерних систем в онлайн режимі пройшло засідання політехнічної секції V Міжнародної науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти та молодих учених «Студенти та молодь-для майбутнього країни».

    З вітальним словом до учасників конференції звернулася зав. кафедри, к.ф.-м.н., доцент Залужна Галина Володимирівн, яка зазначила, що на секцію представлено 56 доповідей, серед яких було приділено увагу моделюванню в електроенергетиці, використанню онлайн-редакторів для професійної розробки графічного дизайну, програмним засобам розробки електронних навчальних курсів, автоматизації збору даних електроспоживання, комплексним системам електропостачання та багатьом іншим цікавим темам.

   Серед доповідей, виголошених на секціях конференції, було чимало цікавих досліджень, що відповідають актуальним напрямам наукового розвитку. Всі представлені роботи показали високий науковий рівень та глибокі знання їх авторів.

Том 3. Політехнічні науки (ЗАВАНТАЖИТИ)

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *