Захист кваліфікаційних робіт здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти

    Протягом 11 – 17 грудня 2021 р. проходив захист кваліфікаційних робіт здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти денної та заочної форм навчання спеціальностей: 015.39 Професійна освіта (Цифрові технології) та 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка (Електромеханічні системи автоматизації та електропривод).

   Представлені роботи мали не лише наукове спрямування, а й практичну цінність, адже більшість студентів вже працюють за спеціальністю.. Тому в своїх роботах вони використовували реальні практичні матеріали та вже набутий досвід. Захист пройшов дуже цікаво, професійно та на високому рівні!

    Членами комісії із захисту було відмічено, що здобувачі вищої освіти демонструють глибокі знання з фахових дисциплін, набуті протягом навчання в інституті, науково-технічний рівень виконання кваліфікаційних робіт знаходиться на достатньо високому рівні.

    Викладачі та співробітники кафедри Електромеханічних та комп’ютерних систем щиро вітають здобувачів з успішним захистом кваліфікаційних робіт та бажають ефективно втілити отримані в інституті знання в своїй професійній діяльності!

    Від всієї душі бажаємо Вам поставити для себе нові цілі і сміливо рухатися до них, визначитися з подальшою діяльністю і неодмінно знайти своє місце в цьому житті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *